Przejdź do treści
4°CPowietrze: dobre wtorek, 13 października 2026 · imieniny: Edwarda, Teofila wschód 07:01 · zachód 17:59
reklama

Stal Rzeszów

I liga, sezon 2026/2027: 9. miejsce na 18, 14 pkt, bramki 11:17

Sezon: 2019/2020 2020/2021 2021/2022 2022/2023 2023/2024 2024/2025 2025/2026 2026/2027 ← Polonia Bytom pełna tabela ligi wyniki w dziale Sport

Forma - ostatnie mecze PPRRPWWWWP

Najbliższe mecze

Klub i stadion

Rok założenia
1944
Kraj
Polska
Stadion
Stadion Stal
Adres
ul. Hetmańska 69, Rzeszów
Pojemność
12 700 miejsc
Nawierzchnia
naturalna trawa
Stadion: Stadion Stal

Trenerzy w sezonie 2026/2027

  • Marek Zub Marek Zubod 07.2025

Sezon 2026/2027 w liczbach

StatystykaU siebieNa wyjeździeRazem
Mecze369
Zwycięstwa134
Remisy022
Porażki213
Bramki zdobyte3710
Bramki stracone7815
Średnio zdobytych na mecz1,01,21,1
Średnio straconych na mecz2,31,31,7
Czyste konta022
Mecze bez strzelonego gola112
Najwyższa wygrana u siebie
2:1
Najwyższa wygrana na wyjeździe
2:3
Najwyższa porażka u siebie
1:5
Najwyższa porażka na wyjeździe
4:0
Najdłuższa seria remisów
2 mecze
Najdłuższa seria porażek
2 mecze
Rzuty karne wykorzystane
1 z 1

Wyniki w sezonie

DataKolejkaGospodarzWynikGość
12.10.2026 10 Stal RzeszówA. Buksa 77' 1:2 Lechia GdańskVladislav Blănuță 37'; D. Beskorovaynyi 41'
19.09.2026 9 Miedź LegnicaZ. Petrović 14'; M. Mansfeld 69' 2:3 Stal RzeszówS. Salamon 21'; M. Mazur 26' (sam.); S. Pukala 45+1'
13.09.2026 8 Odra Opole 0:1 Stal RzeszówS. Pukala 16'
05.09.2026 7 Stal RzeszówS. Goss 10'; W. Brzek 39' 2:1 Polonia Warszawaİ. Durmuş 59'
28.08.2026 6 Unia Skierniewice 0:1 Stal RzeszówS. Goss 68'
24.08.2026 5 Stal Rzeszów 0:1 Ruch ChorzówS. Szymański 43' (k.)
14.08.2026 4 Pogoń Grod. MazowieckiA. Oshafi 67' 1:1 Stal RzeszówM. Listkowski 90'
08.08.2026 3 Stal MielecIsrael Puerto 50' 1:1 Stal RzeszówS. Goss 79'
01.08.2026 2 Arka GdyniaV. Gutkovskis 25', 49', 66'; M. Milewski 59' 4:0 Stal Rzeszów
25.07.2026 1 Stal RzeszówJonathan 58' (k.) 1:5 Chrobry GłogówY. Sharabura 45', 46'; K. Ibe-Torti 51'; K. Grzelak 90'; J. Lis 90'

Strzelcy w sezonie 2026/2027

#ZawodnikGKA
1S. Pukala52
2S. Goss31
3A. Buksa1
3M. Listkowski1
3S. Salamon11
3W. Brzek1
3Jonathan111

Gole w meczach ligowych i pucharowych. Gole samobójcze rywali nie są liczone zawodnikom.

Puchar Polski

reklama

Kadra w sezonie 2026/2027

ZawodnikNrWiekGAŻKCK
Bramkarze
S. Vanivskyi1200000
M. Sokol12180000
F. Wolff50180000
M. Kozioł88370010
Obrońcy
I. Abdillah2180010
U. Krasouski3220030
M. Thiede21330010
M. Rittmüller27260100
M. A. Malik40250000
J. Sadowski42180000
D. Zieja44180000
S. Tadeusz180000
Pomocnicy
S. Goss8303130
A. Naïfi10260000
K. Masiak11200110
W. Brzek16171010
O. Madej17150020
M. Listkowski29271011
M. Kaczor39210030
M. Jaskot42190000
M. Leniart66170121
K. Kukułka77210151
Napastnicy
Jonathan10261131
S. Pukala15185200
Michał Musik19210010
R. Bieniaszewski22200000
F. Wolski25190000
E. Wisniowski40170000
A. Buksa44221010
Jakub Kaczowka55180000
S. Salamon76191110

Skład zgłoszony do rozgrywek (31). Gole, asysty i kartki policzone z relacji meczów ligowych i pucharowych; źródło nie podaje liczby występów w trakcie sezonu.

Tabela: I liga, 2026/2027

#ZespółMPktBilans
1 Pogoń Grod. Mazowiecki 10 21 19:8
2 Polonia Warszawa 10 17 17:13
3 Nieciecza 10 17 16:14
4 Lechia Gdańsk 10 16 19:16
5 Warta Poznań 10 15 18:15
6 ŁKS Łódź 10 15 13:11
7 Ruch Chorzów 10 15 11:11
8 Miedź Legnica 10 14 14:10
9 Stal Rzeszów 10 14 11:17
10 Pogoń Siedlce 9 12 9:8
11 Odra Opole 10 12 8:9
12 Chrobry Głogów 10 12 11:12
13 Polonia Bytom 10 12 15:17
14 Stal Mielec 10 12 16:24
15 Podbeskidzie 10 11 13:14
16 Arka Gdynia 10 11 12:13
17 Unia Skierniewice 10 11 12:17
18 Puszcza Niepołomice 9 6 8:13

pełna tabela: bilans, forma, u siebie i na wyjeździe →

Źródło danych: API-Football. Sezon w trakcie, dane z 13.10.2026.