Przejdź do treści
5°CPowietrze: dobre wtorek, 13 października 2026 · imieniny: Edwarda, Teofila wschód 07:01 · zachód 17:59
reklama

Polonia Warszawa

I liga, sezon 2026/2027: 2. miejsce na 18, 17 pkt, bramki 17:13

Sezon: 2020/2021 2021/2022 2022/2023 2023/2024 2024/2025 2025/2026 2026/2027 ← Polonia Bytom pełna tabela ligi wyniki w dziale Sport

Forma - ostatnie mecze WWRPWPPRWW

Najbliższe mecze

Klub i stadion

Rok założenia
1911
Kraj
Polska
Stadion
Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego
Adres
ul. Konwiktorska 6, Warszawa
Pojemność
7 150 miejsc
Nawierzchnia
naturalna trawa
Stadion: Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego

Trenerzy w sezonie 2026/2027

  • Mariusz Pawlak Mariusz Pawlak07.2025 - 08.2026
  • Piotr Stokowiec Piotr Stokowiecod 08.2026

Sezon 2026/2027 w liczbach

StatystykaU siebieNa wyjeździeRazem
Mecze5510
Zwycięstwa235
Remisy202
Porażki123
Bramki zdobyte10717
Bramki stracone8513
Średnio zdobytych na mecz2,01,41,7
Średnio straconych na mecz1,61,01,3
Czyste konta112
Mecze bez strzelonego gola011
Najwyższa wygrana u siebie
3:1
Najwyższa wygrana na wyjeździe
1:3
Najwyższa porażka u siebie
2:4
Najwyższa porażka na wyjeździe
2:1
Najdłuższa seria zwycięstw
2 mecze
Najdłuższa seria remisów
1 mecz
Najdłuższa seria porażek
2 mecze
Rzuty karne wykorzystane
2 z 2

Wyniki w sezonie

DataKolejkaGospodarzWynikGość
10.10.2026 10 Arka GdyniaV. Gutkovskis 17' 1:2 Polonia WarszawaR. Dadok 38'; K. Kostorz 88'
19.09.2026 9 Polonia WarszawaD. Gnaase 62' (k.); A. Bukowski 87' (sam.) 2:0 Chrobry Głogów
11.09.2026 8 Polonia WarszawaM. Marcjanik 23'; D. Gnaase 89' 2:2 Polonia BytomK. Andrzejczak 48', 75'
05.09.2026 7 Stal RzeszówS. Goss 10'; W. Brzek 39' 2:1 Polonia Warszawaİ. Durmuş 59'
29.08.2026 6 Polonia WarszawaE. Terpiłowski 43'; R. Dadok 90' 2:4 Lechia GdańskT. Wójtowicz 9'; K. Dodaj 61'; A. Shakh 72'; C. Mena 87'
22.08.2026 5 NiecieczaM. Kozik 88' 1:3 Polonia WarszawaE. Terpiłowski 7', 49'; İ. Durmuş 60'
15.08.2026 4 Pogoń SiedlceS. Kobusiński 30' 1:0 Polonia Warszawa
07.08.2026 3 Polonia Warszawaİ. Durmuş 69' 1:1 Ruch ChorzówS. Szymański 62'
01.08.2026 2 Polonia WarszawaD. Gnaase 54' (k.); E. Terpiłowski 89'; S. Skrabb 90' 3:1 Unia SkierniewiceK. Sabiłło 36'
26.07.2026 1 Puszcza Niepołomice 0:1 Polonia WarszawaS. Skrabb 84'

Strzelcy w sezonie 2026/2027

#ZawodnikGKA
1E. Terpiłowski4
2R. Dadok3
2İ. Durmuş3
2D. Gnaase32
5S. Skrabb23
6K. Kostorz1
6M. Marcjanik1

Gole w meczach ligowych i pucharowych. Gole samobójcze rywali nie są liczone zawodnikom.

Puchar Polski

reklama

Kadra w sezonie 2026/2027

ZawodnikNrWiekGAŻKCK
Bramkarze
H. Ravas1280000
M. Jeleń71180000
A. Sandach72210000
D. Jankowski77170000
M. Kuchta96290000
Obrońcy
M. Kuusk2290110
K. Gorzedowski14170000
R. Selang14200000
J. Budnicki16240110
D. Ólafsson20300100
P. Olszewski22260100
M. Marcjanik29311010
İ. Durmuş99313010
Pomocnicy
D. Gnaase6293030
O. Wojciechowski8200100
M. Mróz10260000
A. Golos15180000
R. Dadok17293000
N. Vasin19190000
E. Terpiłowski24244010
K. Tabara26240100
S. Kowalczyk27270020
T. Makowski36260000
B. Piotrowski44200000
J. Paszkowski94190010
P. Janasik97280000
D. Poczwardowski170000
Napastnicy
Dani Vega7280100
K. Kostorz9261010
K. Ziolkowski18160000
A. Kapusta21160100
S. Skrabb23302310
G. Barkovskiy63230000

Skład zgłoszony do rozgrywek (33). Gole, asysty i kartki policzone z relacji meczów ligowych i pucharowych; źródło nie podaje liczby występów w trakcie sezonu.

Tabela: I liga, 2026/2027

#ZespółMPktBilans
1 Pogoń Grod. Mazowiecki 10 21 19:8
2 Polonia Warszawa 10 17 17:13
3 Nieciecza 10 17 16:14
4 Lechia Gdańsk 10 16 19:16
5 Warta Poznań 10 15 18:15
6 ŁKS Łódź 10 15 13:11
7 Ruch Chorzów 10 15 11:11
8 Miedź Legnica 10 14 14:10
9 Stal Rzeszów 10 14 11:17
10 Pogoń Siedlce 9 12 9:8
11 Odra Opole 10 12 8:9
12 Chrobry Głogów 10 12 11:12
13 Polonia Bytom 10 12 15:17
14 Stal Mielec 10 12 16:24
15 Podbeskidzie 10 11 13:14
16 Arka Gdynia 10 11 12:13
17 Unia Skierniewice 10 11 12:17
18 Puszcza Niepołomice 9 6 8:13

pełna tabela: bilans, forma, u siebie i na wyjeździe →

Źródło danych: API-Football. Sezon w trakcie, dane z 13.10.2026.