Przejdź do treści
4°CPowietrze: dobre wtorek, 13 października 2026 · imieniny: Edwarda, Teofila wschód 07:01 · zachód 17:59
reklama

Stal Mielec

I liga, sezon 2026/2027: 14. miejsce na 18, 12 pkt, bramki 16:24

Sezon: 2018/2019 2019/2020 2020/2021 2021/2022 2022/2023 2023/2024 2024/2025 2025/2026 2026/2027 ← Polonia Bytom pełna tabela ligi wyniki w dziale Sport

Forma - ostatnie mecze WRRWPPRPPW

Najbliższe mecze

Klub i stadion

Rok założenia
1939
Kraj
Polska
Stadion
Stadion Miejski im. Grzegorza Lato
Adres
ul. Solskiego 1, Mielec
Pojemność
6 864 miejsc
Nawierzchnia
naturalna trawa
Stadion: Stadion Miejski im. Grzegorza Lato

Trenerzy w sezonie 2026/2027

  • Ireneusz Mamrot Ireneusz Mamrot07.2025 - 07.2026
  • Damian Skiba Damian Skibaod 07.2026

Sezon 2026/2027 w liczbach

StatystykaU siebieNa wyjeździeRazem
Mecze6410
Zwycięstwa213
Remisy303
Porażki134
Bramki zdobyte13316
Bramki stracone101424
Średnio zdobytych na mecz2,20,81,6
Średnio straconych na mecz1,73,52,4
Czyste konta000
Mecze bez strzelonego gola022
Najwyższa wygrana u siebie
5:2
Najwyższa wygrana na wyjeździe
1:2
Najwyższa porażka u siebie
1:2
Najwyższa porażka na wyjeździe
7:1
Najdłuższa seria zwycięstw
1 mecz
Najdłuższa seria remisów
2 mecze
Najdłuższa seria porażek
2 mecze
Rzuty karne wykorzystane
2 z 2

Wyniki w sezonie

DataKolejkaGospodarzWynikGość
11.10.2026 10 Stal MielecM. Cebula 6', 11' 2:1 Warta PoznańJ. Apolinarski 72'
19.09.2026 9 Lechia GdańskA. Shakh 12', 49'; S. Kopásek 45+2'; H. Ivanov 63'; K. Dodaj 66'; Vladislav Blănuță 75'; B. Sonko 90+1' 7:1 Stal MielecS. Oure 28'
14.09.2026 8 Stal MielecF. Gerbowski 45' 1:2 NiecieczaM. Kozik 45'; K. Zapolnik 80' (k.)
05.09.2026 7 Stal MielecK. Getinger 60' (k.) 1:1 Odra OpoleP. Szysz 8'
29.08.2026 6 Pogoń SiedlceP. Szur 30'; S. Kobusiński 35' 2:0 Stal Mielec
23.08.2026 5 ŁKS ŁódźAndreu Arasa 8', 75'; J. Keiblinger 60'; K. Podliński 68' 4:0 Stal Mielec
16.08.2026 4 Stal MielecT. Gmur 2'; K. Getinger 45' (k.); K. Cybulski 49', 65'; Michael Wyparlo 90' 5:2 Polonia BytomK. Andrzejczak 22'; D. Rumin 79'
08.08.2026 3 Stal MielecIsrael Puerto 50' 1:1 Stal RzeszówS. Goss 79'
02.08.2026 2 Stal MielecT. Gmur 3'; P. Kruszelnicki 10'; K. Getinger 20' 3:3 PodbeskidzieA. Kasperkiewicz 56'; M. Urynowicz 62'; M. Biernat 65' (k.)
26.07.2026 1 Unia SkierniewiceO. Gavrylenko 65' 1:2 Stal MielecKamil Odolak 39', 62'

Strzelcy w sezonie 2026/2027

#ZawodnikGKA
1Kamil Odolak3
1K. Getinger322
3K. Cybulski21
3M. Cebula21
3T. Gmur21
6F. Gerbowski1
6Israel Puerto1
6Michael Wyparlo11
6Natan Niedźdź1
6P. Kruszelnicki11
6S. Musiolik1
6S. Oure11

Gole w meczach ligowych i pucharowych. Gole samobójcze rywali nie są liczone zawodnikom.

Puchar Polski

reklama

Kadra w sezonie 2026/2027

ZawodnikNrWiekGAŻKCK
Bramkarze
Piotr Chrapusta41180000
M. Gostomski99370000
Obrońcy
B. Kukułowicz2250030
H. Matynia5300030
K. Kościelny14340010
K. Getinger23373220
Michal Stala26220010
Michael Wyparlo38221120
Israel Puerto44321010
B. Kwiecień94310130
Pomocnicy
K. Sommerfeld6210000
M. Cebula7302110
Natan Niedźdź8191020
M. Domański10350110
N. Szady16160000
P. Wlazło18360200
T. Gmur19172100
J. Malek30180000
F. Gerbowski32221000
S. Oure47251100
K. Sadłocha77210000
P. Prajsnar88170000
Napastnicy
Kamil Odolak11233000
E. Ziobron20160000
P. Tupaj29250000
S. Musiolik70291000
K. Cybulski78202110
P. Kruszelnicki90221100

Skład zgłoszony do rozgrywek (28). Gole, asysty i kartki policzone z relacji meczów ligowych i pucharowych; źródło nie podaje liczby występów w trakcie sezonu.

Tabela: I liga, 2026/2027

#ZespółMPktBilans
1 Pogoń Grod. Mazowiecki 10 21 19:8
2 Polonia Warszawa 10 17 17:13
3 Nieciecza 10 17 16:14
4 Lechia Gdańsk 10 16 19:16
5 Warta Poznań 10 15 18:15
6 ŁKS Łódź 10 15 13:11
7 Ruch Chorzów 10 15 11:11
8 Miedź Legnica 10 14 14:10
9 Stal Rzeszów 10 14 11:17
10 Pogoń Siedlce 9 12 9:8
11 Odra Opole 10 12 8:9
12 Chrobry Głogów 10 12 11:12
13 Polonia Bytom 10 12 15:17
14 Stal Mielec 10 12 16:24
15 Podbeskidzie 10 11 13:14
16 Arka Gdynia 10 11 12:13
17 Unia Skierniewice 10 11 12:17
18 Puszcza Niepołomice 9 6 8:13

pełna tabela: bilans, forma, u siebie i na wyjeździe →

Źródło danych: API-Football. Sezon w trakcie, dane z 13.10.2026.