Przejdź do treści
7°CPowietrze: dobre wtorek, 13 października 2026 · imieniny: Edwarda, Teofila wschód 07:01 · zachód 17:59
reklama

Wisła Płock II

III liga, grupa 1, sezon 2026/2027: 5. miejsce na 18, 21 pkt, bramki 24:19

Sezon: 2024/2025 2025/2026 2026/2027 ← Polonia Bytom pełna tabela ligi wyniki w dziale Sport

Forma - ostatnie mecze RRPWWRPWPW

Najbliższe mecze

Klub i stadion

Kraj
Polska
Stadion
Stadion Miejski im. Bernarda Szymańskiego
Adres
Sportowa 3, Płock
Pojemność
1 000 miejsc
Nawierzchnia
naturalna trawa
Stadion: Stadion Miejski im. Bernarda Szymańskiego

Sezon 2026/2027 w liczbach

StatystykaU siebieNa wyjeździeRazem
Mecze6612
Zwycięstwa426
Remisy213
Porażki033
Bramki zdobyte141024
Bramki stracone91019
Średnio zdobytych na mecz2,31,72,0
Średnio straconych na mecz1,51,71,6
Czyste konta011
Mecze bez strzelonego gola011
Najwyższa wygrana u siebie
5:3
Najwyższa wygrana na wyjeździe
0:2
Najwyższa porażka na wyjeździe
4:3
Najdłuższa seria zwycięstw
2 mecze
Najdłuższa seria remisów
2 mecze
Najdłuższa seria porażek
1 mecz
Rzuty karne wykorzystane
0 z 1

Wyniki w sezonie

DataKolejkaGospodarzWynikGość
10.10.2026 12 Wisła Płock IIA. Bielka 26'; Marcin Koscielecki 90+4' 2:1 TroszynM. Klosinski 9'
03.10.2026 11 Wigry SuwałkiM. Bajdur 68' 1:0 Wisła Płock II
25.09.2026 10 Wisła Płock IIMarcin Koscielecki 67'; A. Chmielewski 81' 2:1 Jagiellonia IID. Polkowski 48'
19.09.2026 9 Mazovia Mińsk MazowieckiC. Sauczek 26', 55'; A. Gilant 88' 3:2 Wisła Płock IINikodem Rogowski 43'; P. Misiak 65'
12.09.2026 8 Wisła Płock IIA. Bielka 39', 69' 2:2 ŁKS Łódź IIP. Grabowski 17'; F. Olejniczak 21'
06.09.2026 7 Widzew II 0:2 Wisła Płock IIS. Lesniewski 76'; A. Bielka 90'
29.08.2026 6 Wisła Płock IIK. Blaszkiewicz 20', 37'; Marcin Koscielecki 38', 58', 90' 5:3 Mławianka MławaTomasz Rojkowski 47', 83'; Michal Korba 65'
23.08.2026 5 Olimpia ZambrówM. Kempski 27', 38'; J. Jakimiuk 54', 78' 4:3 Wisła Płock IIMarcin Koscielecki 6', 48'; A. Bielka 88'
19.08.2026 4 Wisła Płock IIMarcin Koscielecki 76' 1:1 ŁomżaL. Kijek 30'
15.08.2026 3 Polonia Lidzbark Warm.D. Bogdanski 90' 1:1 Wisła Płock IIS. Lesniewski 24'
08.08.2026 2 Wisła Płock IIMarcin Koscielecki 15', 82' 2:1 Lechia T. MazowieckiK. Poplawski 90' (k.)
31.07.2026 1 Olimpia ElblągT. Kaczmarek 51' 1:2 Wisła Płock IIMarcin Koscielecki 71', 76'

Strzelcy w sezonie 2026/2027

#ZawodnikGK
1Marcin Koscielecki12
2A. Bielka5
3K. Blaszkiewicz2
3S. Lesniewski2
5A. Chmielewski1
5Nikodem Rogowski1
5P. Misiak1

Gole w meczach ligowych i pucharowych. Gole samobójcze rywali nie są liczone zawodnikom.

Puchar Polski

reklama

Kadra w sezonie 2026/2027

ZawodnikNrWiekGŻKCK
Bramkarze
P. Zielinski127000
S. Wadas2819000
Obrońcy
Bartosz Tarasiuk317000
D. Kieplin729000
F. Lodziński821000
J. Miarka2023010
P. Misiak4422100
Pomocnicy
S. Bakhno416000
J. Serwach620000
Szymon Łapiński1025000
A. Bielka1122510
S. Lesniewski1320200
Mateusz Jurzyk1518000
J. Stencel2318000
Nikodem Rogowski2417100
Ksawery Liczywek25000
D. Krzyzanski2624000
M. Lesniewski3017000
Napastnicy
Michal Krynicki1618000
A. Chmielewski1717100
K. Blaszkiewicz2220200
Marcin Koscielecki77191200
Danny Stencel27000

Skład zgłoszony do rozgrywek (23). Gole i kartki policzone z relacji meczów ligowych i pucharowych; źródło nie podaje liczby występów w trakcie sezonu.

Tabela: III liga, grupa 1, 2026/2027

#ZespółMPktBilans
1 Weszło 12 29 26:10
2 Wigry Suwałki 12 25 22:11
3 Pelikan Łowicz 12 23 21:14
4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 12 21 28:22
5 Wisła Płock II 12 21 24:19
6 Świt 12 20 22:19
7 Ząbkovia Ząbki 11 17 21:20
8 Olimpia Zambrów 12 17 26:27
9 Jagiellonia II 11 16 24:22
10 Olimpia Elbląg 12 16 18:21
11 Warta Sieradz 11 15 19:19
12 ŁKS Łódź II 11 14 23:21
13 Widzew II 11 14 21:20
14 Lechia T. Mazowiecki 12 13 21:26
15 Polonia Lidzbark Warm. 12 12 19:24
16 Mławianka Mława 12 10 23:34
17 Troszyn 11 7 13:26
18 Łomża 12 3 12:28

pełna tabela: bilans, forma, u siebie i na wyjeździe →

Źródło danych: API-Football. Sezon w trakcie, dane z 13.10.2026.