Były szef F1 został ojcem w wieku 89 lat

fot. Ryan Bayona / CC BY (https://creativecommons.org/licenses/by/2.0)
89-letni Bernie Ecclestone wraz ze swoją 45 lat młodszą żoną poinformowali o narodzinach dziecka. Brytyjczyk, po trzech córkach z poprzednich małżeństw, w końcu doczekał się syna.
REKLAMA
Ecclestone pewnością nie będzie narzekać na nudę. W środę media obiegła informacja o przyjściu na świat potomka legendy F1. Matką dziecka jest jego obecna żona, 44-letnia Fabiana Flosi. Do tej pory Brytyjczyk trzykrotnie został ojcem. Z dwiema poprzednimi żonami ma córki: Petrę (31 lat), Tamarę (35 lat) i Deborah (65 lat).

Bernie Ecclestone jest prawdziwą legendą Formuły 1. To za jego sprawą wyścigi najszybszych bolidów stały się tak popularne. Miliarder przez 40 lat zarządzał królową sportów motorowych, a po ustąpieniu powierzono mu funkcję Honorowego Prezydenta. Ostatnio zrobiło się o nim głośno w kontekście kampanii Black Lives Matter z powodu niefortunnej wypowiedzi, w której stwierdził, że „czasem czarni są większymi rasistami niż biali”. Na te słowa szybko zareagował Lewis Hamilton, nazywając go ignorantem.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
śląskie
118593
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Bytomiu

kiedy
2021-01-30 17:00
miejsce
Bytomskie Centrum Kultury, Bytom,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-14 16:00
miejsce
Bytomskie Centrum Kultury, Bytom,...
wstęp biletowany