10 lipiec 2020

Zderzenie przy Areszcie Śledczym

fot. KMP w Bytomiu
Do groźnej w skutkach kolizji doszło wczoraj na skrzyżowaniu ulic tuż przy budynku Aresztu Śledczego. Kierująca osobowym oplem 46-latka zderzyła się z autobusem komunikacji miejskiej. Apelujemy o ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.
REKLAMA

Do zdarzenia doszło wczoraj tuż po godzinie 17 na skrzyżowaniu ulicy Wrocławskiej i Powstańców Warszawskich. 46-letnia mieszkanka Rudy Śląskiej kierując oplem zderzyła się z autobusem komunikacji miejskiej. W wyniku zdarzenia pasażerka autobusu została przewieziona do szpitala. Jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Na miejscu pracowali policjanci ruchu drogowego. Utrudnienia w ruchu trwały prze ponad dwie godziny.

Nie podlega dyskusji, że na drodze musi uważać każdy uczestnik ruchu. Okoliczności zdarzeń bywają różne, zawsze jednak liczą się sekundy. Pamiętajmy, na drodze trudno o margines błędu, dlatego apelujemy o rozwagę przy dojeżdżaniu do skrzyżowań. Przestrzegajmy przepisów ruchu drogowego, uważajmy i nie powodujmy sytuacji niebezpiecznych, które mogą być tragiczne w skutkach.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
śląskie
118593
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Bytomiu

kiedy
2021-01-30 17:00
miejsce
Bytomskie Centrum Kultury, Bytom,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-14 16:00
miejsce
Bytomskie Centrum Kultury, Bytom,...
wstęp biletowany